Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Вітання керівництва області з Днем захисника України
Вітання керівництва області з Днем захисника України

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України!

Прийміть найщиріші вітання із Днем захисника України, яке ми в цьому році відзначаємо вперше як державне свято, водночас з Днем Українського козацтва.

Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українського війська на Покрову Пресвятої Богородиці.

Нині, в результаті реакції на збройну агресію Росії, в українському суспільстві підсилилися проєвропейські тенденції декомунізації — відмови від радянських символів і свят, зокрема, від Дня захисника Вітчизни. День захисника України - це свято усіх, хто захищає свою Вітчизну, а також нагода згадати звитяги предків, які своїм ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Подвиг захисників України різних часів — це та велика і велична правда історії, яку не зможе спотворити і перекреслити жодна політична кон’юнктура.

Українське козацтво, яке є уособленням національного характеру, це – гідний взірець для молоді, яка доводить свою вірність єдиній соборній державі - Україні, відстоюючи вже в наш час у жорстоких боях на Сході її незалежність і цілісність.

Захисники України сьогодні - учасники бойових дій, є прикладом реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян , які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!

Щиро бажаємо усім захисникам України здоров'я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

Голова обласної державної адміністрації
Валерій Коровій