Головна » 2015 » Листопад » 9 » Вітання голови райдержадміністрації
Вітання голови райдержадміністрації

Вітання голови райдержадміністрації з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури, аматори та майстри народного мистецтва! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, свята тих, для кого творчість, освіченість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Численні фестивалі, конкурси, свята народного мистецтва додають культурної слави Піщанському краю, роблять його відомим далеко за межами нашої держави. Професійні та аматорські колективи гідно представляють нашу громаду на кращих сценах України.

Тож нехай це свято відгукнеться у душах гордістю за українську культуру, рідне слово, мову, славну історію, адже саме культура і мова об’єднані в царині духовних цінностей кожної людини і всього суспільства.

Бажаю вам мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Здоров’я, щастя, радості, добра і благополуччя вам і вашим сім’я, миру нашій рідній Україні !

З повагою голова районної державної адміністрації Петро Десятник.

Переглядів: 110 | Додав: dima | Рейтинг: 1.0/1