Головна » 2015 » Листопад » 20 » Вітають з Днем Гідності та Свободи України
Вітають з Днем Гідності та Свободи України

Піщанська райдержадміністрація, Піщанська районна рада вітають з Днем Гідності та Свободи України.

Дорогі земляки!

Президент України П. Порошенко, з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада 2014 року підписав Указ „Про День Гідності та Свободи”, яким установлено в Україні День Гідності та Свободи, який щорічно відзначатимуть 21 листопада. Український народ, вже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Вони віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави. У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели всьому світу те, що українці – це глибоко патріотичний народ з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе. З нагоди свята щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у вашихдомівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Голова райдержадміністрації
Петро Десятник