Головна » 2015 » Листопад » 2 » Вінниччина продемонструвала зразок виборчого процесу, - Валерій Коровій
Вінниччина продемонструвала зразок виборчого процесу, - Валерій Коровій

На цьому голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій акцентував увагу під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону.

«Хочу подякувати всім учасникам політичного процесу, представникам політичних партій за те, що нам вдалося у Вінницькій області показати зразок виборчого процесу в частині проведення спокійних виборів», - відзначив очільник Вінниччини Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації повідомив, що позитивні відгуки про організацію виборів на території регіону були отримані також від представників ОБСЄ, зустріч з якими відбулася минулого тижня.

«Зрозуміло, що є певні недоліки. Але в цілому надано високу оцінку організації виборчого процесу», - підкреслив Валерій Коровій.

Переглядів: 111 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0