Головна » 2015 » Грудень » 4 » Відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями
Відвідали людей з обмеженими фізичними можливостями

Особливою датою в календарі всього світу є 3 грудня - Міжнародний день інвалідів, який є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб вони могли себе відчувати рівними серед здорових співгромадян. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життєві трагедії та окремі людські надії на те, що все буде добре.

Вже по добрій традиції в цей день представники районної влади відвідали сім’ї району, де виховуються і проживають діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями, які є прикутими до ліжка або мають труднощі з пересуванням. 2 делегації, очолювані першим заступником голови Піщанської райдержадміністрації Денисовим Д.Д. та заступником голови районної ради Міщенком В.В. за участю працівників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей Піщанської райдержадміністрації, відвідали в цей день 11 сімей, вручили подарункові набори та поспілкувалися з рідними осіб, що мають обмежені фізичні можливості, щодо їхніх проблем та можливих шляхів їх вирішення.

Переглядів: 115 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0