Головна » 2015 » Жовтень » 8 » Відбулось засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня захисника України

8 жовтня 2015 року голова районної державної адміністрації Десятник П.П. провів засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Піщанському районі Дня захисника України.

Під час засідання оргкомітету визначено відповідальних осіб, місце і час проведення святкових заходів, дано ряд доручень щодо підготовки до проведення заходів. Затверджено перелік заходів, які проводитимуться напередодні Дня захисника України.

Перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д. зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб. Він наголосив, що відзначення Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні, гідного вшанування учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Переглядів: 155 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0