Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Валерій Коровій: «Маємо показати зразок проведення європейських виборів в Україні»

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону підкреслив, що виборча кампанія на території Вінниччини має пройти прозоро та демократично.

Валерій Коровій вкотре наголосив, що, згідно із законодавством, на органи державної влади у цьому процесі покладається матеріально-технічне забезпечення, підготовка приміщення та забезпечення умов для вільного волевиявлення громадян. Відтак закликав продемонструвати європейський рівень проведення виборчого процесу.

«На нас, на Вінницьку область дивляться сьогодні дуже прискіпливо. Ми маємо показати зразок проведення європейських виборів в Україні. Є чимало проблем, але крок за кроком ми їх долаємо», - зазначив Валерій Коровій.

Переглядів: 108 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0