Головна » 2015 » Грудень » 14 » В Піщанському районі вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
В Піщанському районі вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Щороку 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, оскільки саме 14 грудня 1986 року було завершено будівництво саркофагу «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Цього дня в смт.Піщанка громадськість району, зокрема учасники ліквідації, району прийшли до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, щоб схилити голову перед світлою пам’яттю та віддати данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців та народи сусідніх країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Вшанувати пам’ять ліквідаторів прийшли голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники відповідних районних служб. Вони поклали квіти до пам’ятника і хвилиною мовчання вшанували подвиг загиблих, їх мужність та героїзм.

В Піщанському районі вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Переглядів: 147 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0