Головна » 2015 » Жовтень » 30 » В Піщанському районі вітали соціальних працівників
В Піщанському районі вітали соціальних працівників

Напередодні професійного свята працівників соціальної сфери у Піщанському районі відбулися урочистості та святковий концерт за участю солістів районного будинку культури.

«Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми і день працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі, - такими словами, вітаючи соціальних працівників, розпочав свій виступ перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов. Він відзначив, що представники соціальних служб працюють в лікарнях, будинках пристарілих, школах, забезпечують патронат багатодітних та неблагополучних сімей, обслуговують одиноких непрацездатних громадян на дому, нараховують пенсії та соціальні виплати, займаються питаннями страхування та зайнятості населення. До сфери соціального захисту району відносяться працівники Управління Пенсійного фонду України в Піщанському районі (начальник Шадюк Н.Л.), працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (начальник Чопик С.В.), Піщанський районний центр зайнятості (директор Тимчак А.Г.), територіальний центр обслуговування одиноких непрацездатних громадян (директор Плахотна Г.О.), сектор молоді та спорту райдержадміністрації (завідувач Гандзій Т.О.), служба у справах дітей райдержадміністрації (начальник Кочерган Ю.І.), районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Заступник голови районної ради Володимир Міщенко подякував усім соціальним працівникам за їх роботу та зазначив, що сьогодні саме їх допомогу відчуває більша частина жителів району, які вчасно отримують державні допомоги, пенсії, субсидії, можуть скористатися пільгами.

Керівники побажали усім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, успіхів у роботі та вручили грамоти райдержадміністрації, районної ради та пам’ятні подарунки працівникам соціальної сфери.

В Піщанському районі вітали соціальних працівників

Переглядів: 187 | Додав: dima | Рейтинг: 1.0/1