Головна » 2015 » Грудень » 8 » Увага! Конкурс для вчителів англійської мови
Увага! Конкурс для вчителів англійської мови

З огляду на проголошений Главою держави курс на популяризацію вивчення іноземних мов та з метою покращення якості викладання англійської мови, в Україні нещодавно стартувала Програма «Вчителі англійської мови - агенти змін». Програма розроблена спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking».

Строки реалізації Програми: листопад 2015 – грудень 2016 року.

Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та Києві.

Участь у Програмі є безкоштовною. Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя, тренінгу тренера та отримання сертифікату тренера, передбачена фінансова підтримка у розмірі 2000 грн на місяць з вересня по грудень 2016.

Останній день подачі заявок - 15 грудня 2015 року.

Он-лайн анкета для участі https://docs.google.com/forms/d/1Ze1tUIR3ClhFI1c0atEfbWjuoVEKhLMyE2iCSAWdsho/viewform?c=0&w=1

Переглядів: 109 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0