Головна » 2016 » Січень » 22 » Свято об’єднаної країни і єдиного народу
Свято об’єднаної країни і єдиного народу

Сьогодні 22 січня в великій залі райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України. Участь в заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов, заступник голови районної ради В. Міщенко, колективи районних установ, організацій, представники населених пунктів району, громадськість.

Дмитро Денисов, перший заступник голови райдержадміністрації, привітав присутніх від імені голови райдержадміністрації Петра Десятника, побажав усіляких гараздів і оптимізму, висловив переконання, що Україна таки ж стане процвітаючою державою, її громадяни матимуть достойний рівень життя, але кожен має докласти зусиль, щоб збудувати єдину українську сім’ю власними руками. “Сьогодні ми як ніколи повинні прагнути до єдності України, до суверенної та незалежної держави. Переконаний, ми вистоїмо”, – наголосив заступник голови районної ради Володимир Міщенко.

З доповіддю про історичні події, в результаті яких 22 січня 1919 року було проголошено акт злуки Української Народної Республіки в єдину соборну державу виступила начальник районного управління юстиції Людмило Потапова.

Всі виступаючі акцентували увагу на значущості того дня, коли об’єднались Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка; цей історичний факт свідчить про те, що українці завжди прагнули до єднання та територіальної цілісності. Це питання, на жаль, і зараз є дуже актуальним.

За вагомий внесок у державотворення, активну життєву позицію та з нагоди Дня Соборності України грамотами райдержадміністрації та районної ради було відзначено голову ФГ «Благо СМС» Сауляк С.М., бібліотекаря відділу обслуговування бібліотеки для дорослих Ковпак Г.С., приватного підприємця Хіміча М.М., вчителя історії загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с.Студена Криву Т.В.

Музичні вітання звучали від солістів Піщанського районного будинку культури. Тут же в залі діяли книжкові виставки районного архіву та районної бібліотеки для дорослих.

Цього ж дня делегація району – голова райдержадміністрації Петро Десятник, голова районної ради Дмитро Чвалюк, директор оптової бази Володимир Пухнюк, який був нагороджений Почесною Грамотою облдержадміністрації та обласної ради, взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України в м.Вінниця.

Переглядів: 106 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0