Головна » 2015 » Грудень » 31 » Шановні жителі Піщанського району!
Шановні жителі Піщанського району!

Сердечно вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим !

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неодзнозначним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Економічна криза та політична нестабільність наклали свій негативний відбиток, внісши у наше життя чимало негараздів та проблем.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі.

Всі ми – кожен з нас – гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашого Піщанського краю. Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива.

Пам’ятаймо і про наших героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас! Миру вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я!

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

З Новим роком, з Різдвом Христовим, з новим щастям, дорогі земляки!

Голова районної держадміністрації
Десятник П.П.