Головна » 2015 » Грудень » 4 » Шановні захисники Вітчизни, військовослужбовці Збройних сил України!
Шановні захисники Вітчизни, військовослужбовці Збройних сил України!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних Сил України!

Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.

Сьогодні, в реальній бойовій обстановці, військовослужбовці Збройних Сил України гідно продовжують традиції попередніх поколінь захисників України і відіграють вирішальну роль в антитерористичній операції на Сході країни.

В єдиному строю бойового братерства українські генерали, офіцери, сержанти, солдати і матроси демонструють високий патріотизм, мужність та беззавітну відданість військовому обов’язку. На превеликий жаль, у ході бойових дій на Сході, Українська армія зазнала безповоротних втрат.

Вічна пам’ять кожному, хто віддав своє життя за єдність держави та встановлення миру і спокою на рідній землі.

Віримо, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України.

Бажаємо всім солдатам, офіцерам та ветеранам Збройних сил України мужності, сил, здоров’я, добра у родинах, подальших успіхів у військовій підготовці та у вдосконаленні бойової майстерності.

Щиро зичимо миру та спокою на нашій українській землі!

Голова обласної державної адміністрації
Валерій Коровій