Головна » 2015 » Листопад » 4 » Шахрайські дії стосовно перевірки
15:14
Шахрайські дії стосовно перевірки

  Шахрайські дії стосовно перевірки природоохоронного законодавства

  Останнім часом в області почастішали випадки шахрайського заволодіння коштами фізичних осіб та підприємців під виглядом надання адміністративних послуг у сфері регулювання використання природних ресурсів.

  Шахраї, представляючись співробітниками Департаменту екології та природних ресурсів, почасти використовуючи посвідчення «Громадський екологічний інспектор» різних зразків, здійснюють перевірки дотримання норм чинного природоохоронного законодавства, виконуючи обстеження земельних ділянок, об’єктів незавершеного будівництва, еколого - небезпечних об’єктів та здійснюють ряд інших неправомірних дій. В ході виконання таких «обстежень» вимагають кошти за їх проведення; пропонують за певну суму виготовити «позитивну» дозвільну документацію на ті чи інші об’єкти інфраструктури, отримати погодження на будівництво, реконструкцію чи введення в експлуатацію.

  У зв’язку з цим звертаю Вашу увагу, що в Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації структурні підрозділи у районах відсутні. Надання дозвільної документації, погоджень проектів землеустрою та ін. спеціалісти Департаменту здійснюють на безоплатній основі через «прозорі офіси». Якщо в процесі розгляду матеріалів виникає потреба вивчити ситуацію на місці, спеціаліст відбуває на об’єкт тільки за погодженням з керівництвом і на підставі відрядження. Плата за таке обстеження не стягується.

  Матеріали, які подані на розгляд, розглядаються в порядку черговості, і (в залежності від виду документу, кількості та складності його виконання) можуть перебувати на розгляді до 1 місяця. Тому, якщо Вам пропонують доплатити за оперативність – це шахраї.

  Спеціалісти Департаменту не уповноважені виконувати перевірки природоохоронного законодавства – це компетенція Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Щодо повноважень громадських екологічних інспекторів, термінів дії їх посвідчень в разі виникнення цих та інших непорозумінь просимо негайно звертатись до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 51-31-49.

 
Переглядів: 121 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar