Головна » 2016 » Січень » 16 » Семінар – навчання з головами сільських, селищних рад
Семінар – навчання з головами сільських, селищних рад

В приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з головами сільських, селищних рад за участю учасників АТО, керівників районних служб, організацій. Розпочався семінар – навчання з привітань з Новорічними святами від керівників району, голови райдержадміністрації П. Десятника, голови районної ради Д. Чвалюка.

Місяць назад на нараді з головами сіл та селищ голова райдержадміністрації дав доручення щодо обов’язкового надання учасникам АТО земельних ділянок. Кожен голова села, селища прозвітував про виконану роботу. І тут ми маємо позитивний результат.

Також розглянуто питання щодо дотримання законодавства для учасників АТО, про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень», про організацію харчування учнів 1 – 4 класі та пільгової категорії дітей, про розроблення містобудівної документації, про передплату комунального видання «Піщанські вісті», про взаємодію завідуючих лікарськими амбулаторіями з головами сіл, селищ, про вторинний рівень надання медичної допомоги.

За підсумками наради прийнято протокол доручень голови райдержадміністрації.

Переглядів: 80 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0