Головна » 2015 » Листопад » 30 » Семінар – навчання щодо ведення військового обліку
Семінар – навчання щодо ведення військового обліку

В приміщенні райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з працівниками сільських, селищних рад, районних установ, організацій, підприємств щодо ведення військового обліку, який провів майор Вінницького обласного військового комісаріату Попенко Валерій Васильович. Мета навчання: надати систематизовані знання стосовно ведення військового обліку військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах та органах місцевого самоврядування, вивчення порядку бронювання військовозобов’язаних.

Сутність ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах полягає в обліку основних відомостей щодо військовозобов’язаних. Мета ведення військового обліку: контроль за дотриманням військовозобов’язаними законодавства про військовий обов’язок і військову службу;
  своєчасного оформлення бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації і воєнного часу;
  оперативного забезпечення достовірною інформацією щодо змін облікових даних, яка сприятиме повноті та достовірності ведення військового обліку у військових комісаріатах.

При прийнятті громадян на роботу (навчання) перевірити наявність у них військово-облікових документів і встановити чи перебувають вони на військовому обліку за місцем проживання. Військовозобов‘язаних, які не перебувають на військовому обліку, приймають на роботу (навчання) лише після зарахування їх на військовий облік в облікових органах за місцем проживання.

Бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час здійснюється згідно з переліками посад і професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

Семінар – навчання щодо ведення військового обліку

Переглядів: 145 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0