Головна » 2016 » Лютий » 5 » Рік скорботи, рік смутку
Рік скорботи, рік смутку

7 лютого 2016 року минає важкий та гіркий рік з дня загибелі воїна-патріота, мужнього захисника Вітчизни, учасника АТО, любимого синочка, внука, найкращого брата, вірного друга, Героя Піщанки – Добраня Андрія Дмитровича.

Цю річницю гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам’яті носять у своєму серці батьки Андрія – Ганна Андріївна і Дмитро Іванович. За одну мить не стало дитини, надії та опори, а йому було всього 21 рік.

Андрій мріяв після закінчення служби про подальше навчання, власний будинок, сім’ю… Але війна забрала, зруйнувала усі його плани, зламала життя всієї родини і, навіть, не дала шансу поборотися за своє життя.

Відслуживши строкову службу, маючи військовий досвід, Андрій заключив контракт продовження військової служби і пішов на схід захищати Україну, з честю витримуючи пекло найважчих боїв 2014 року.

7 лютого 2015 року близько 21 год. під час артилерійського обстрілу незаконними збройними формуваннями по базовому табору зведеного підрозділу сектору «С» в м.Дебальцево, внаслідок вибуху снаряду реактивної системи залпового вогню БМ – 21, загинув командир машини взводу БТР, старший солдат Андрій Добрань.

Весь цей важкий рік поряд з сім’єю загиблого були голова райдержадміністрації Десятник П.П., перший заступник Денисов Д.Д., заступник голови Ковтюк М.О., колишній заступник Глагола Б.І., соціальні служби району. Знаючи усі проблемні питання сім’ї, підтримували морально, надавали матеріальну і фінансову допомогу. Зокрема, сім’я Добрань Г.А. перебувала під соціальним супроводом Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівці якого, долаючи бюрократичні перешкоди, добилися позитивного вирішення питань.

За мужність і героїзм, за особистий внесок у боротьбу за державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави Герой нагороджений орденом «За мужність» (посмертно).

На будівлі Гонорівської школи встановлено меморіальну дошку Герою, а в м.Вінниця мультимедійну Стелу Пам’яті загиблим 2014 та 2015 років.

Героїчний подвиг Андрія Добраня житиме у пам’яті жителів району, служитиме прикладом мужності та патріотизму для майбутніх поколінь. Пам’ять про Андрія – справжнього патріота й Героя України – назавжди залишиться у наших серцях.

Рік скорботи, рік смутку

Переглядів: 90 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0