Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Районні змагання з міні-футболу
Районні змагання з міні-футболу

Районні змагання з міні-футболу – одна із форм розвитку масових видів спорту.

3 жовтня, на Піщанському місцевому стадіоні, відбувся районний турнір з міні-футболу з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. В змаганнях взяли участь команди наступних колективів фізичної культури: Піщанська селищна рада – 2 команди, смт. Рудниця, с. Дмитрашківка, с.Кукули та с.Студена.

На відкритті турніру виступив перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д., який привітав присутніх з професійним святом та побажав всім учасникам хорошої гри і гідних результатів.

Гра проходила за круговою системою у двох підгрупах. В результаті захоплюючої боротьби рахунки слідуючі:

І підгрупа:
  - Піщанська селищна рада («Піопен») – с.Дмитрашківка 3:1
  - с.Студена – с.Дмитрашківка 0:1 - Піщанська селищна рада («Піопен»)
  – с.Студена 0:0

ІІ підгрупа:
  - смт.Рудниця – с.Кукули 2:0;
  - Піщанська селищна рада – смт.Рудниця 1:4
  - с.Кукули – Піщанська селищна рада 1:5

Матч за 3 місце:
  Піщанська селищна рада – с.Дмитрашківка - 5:1
  Голи: Лупійчук (2), Улічний, Бурлака, Данильчук – Мельник
  Піщанська селищна рада: Дідур О.(капітан), Улічний С., Ключар С., Лупійчук М., Бурлака В., Данильчук В., Любарський Б,. Земляний П.
  с.Дмитрашківка: Мельник О.(капітан), Берчак М., Подольський П., Берчак К., Берчак Я., Федчишин Д.

Фінал:
  Піщанська селищна рада («Піопен») – смт.Рудниця - 3:3 (пенальті 3:1)
  Голи: Морару, Міщенко, Мельник – Бурденюк (3)
  Піщанська селищна рада («Піопен»): Мельник В.(капітан), Морару Г., Міщенко В., Андронатій Д., Бойчук В., Бебенін Д., Прудивус С., Веселовський О.
  смт.Рудниця: Бурденюк І.(капітан), Товмаченко В., Косарєв М., Злагоднюк А., Марач О., Галунга Я., Грінченко Р., Головатий М., Темофєєв С., Злагоднюк К.

На урочистому закритті головний суддя Свєчніков Г.Ф. підвів підсумки змагань, після чого переможці та призери турніру були нагороджені кубком та дипломами.

Головний спеціаліст сектору
сім'ї, молоді та спорту РДА