Головна » 2015 » Грудень » 14 » Проведено правоосвітній захід
Проведено правоосвітній захід

10 грудня 2015 року в рамках тижня правових знань в Піщанській ВК № 59 УДПтС України у Вінницькій області проведено правоосвітній захід. В роботі взяли участь: Потапова Людмила Григорівна, начальник Піщанського районного управління юстиції, Редько Т.А., в.о. директора Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ратько Ю.Ю., головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Піщанського районного управління юстиції, Гандзій О.А., спеціаліст 1-ї категорії відділу державної реєстрації актів цивільного стану Піщанського районного управління юстиції. Засудженим до позбавлення волі була надана правова допомога у питаннях, які завжди є актуальними, а саме відшкодування збитків завданих під час скоєння злочину, можливість умовно-дострокового звільнення, переведення на поліпшені умови тримання, амністія, помилування, соціальні послуги особам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, перелік необхідних документів при одруженні, отримання паспорта громадянина України та інше.

На всі запитання засуджених запрошенні спеціалісти дали вичерпні відповіді.

Начальник управління
Л.Г. Потапова