Головна » 2015 » Грудень » 8 » Проведений правовий турнір
Проведений правовий турнір

04 грудня 2015 року на базі НВК «ЗОШ I-II ст.-ДНЗ» с. Гонорівка Піщанського району Піщанським районним управлінням юстиції для учнів 9 класів організовано та проведено правовий турнір «Юний правознавець». В роботі даного заходу взяли участь: начальник Піщанського районного управління юстиції Потапова Л.Г., головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Ратько Ю.Ю., старший інспектор Піщанського відділення поліції Тульчинського відділення поліції Головного управління національної поліції у Вінницької області, капітан поліції, Камінський А.О., інспектор Піщанського відділення поліції Тульчинського відділення поліції Головного управління національної поліції у Вінницької області, лейтенант поліції, Косаренко Н.О., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Піщанського районного центру зайнятості Шуригіна У.Ю., учні та вчителі даного закладу.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури учнівської молоді, утвердження поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

У правовому турнірі брали участь 2 команди. Турнір складався з 5 турів. І тур – 14 теоретичних запитань, ІІ та ІІІ тури по 15 письмових запитання, IV тур – юридичний кросворд та V тур - конкурс капітанів. Учні показали гарні знання з основ правознавства.

За результатами творчих змагань І місце зайняла команда «Закон», ІІ місце - «Відповідальність». Переможцям правового турніру були вручені грамоти та призи.

Працівники поліції розповіли учням про адміністративну та кримільну відповідальність неповнолітніх.

Спеціалістом районного центру зайнятості проведено семінар на тему: «Свій вибір зроби сам».

По закінченню заходу запрошені спеціалісти надали відповіді на запитання учнів.

Переглядів: 176 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0