Головна » 2016 » Січень » 28 » Профілактична робота з умовнозасудженими
04:04
Профілактична робота з умовнозасудженими

  В рамках співпраці Піщанського РЦСССДМ іПіщанського РС КВІ та затвердженого плану роботи на 2016 рік проводиться соціально – профілактична робота з умовно-засудженими, які перебувають на обліку в КВІ.

  26 січня 2016 року проведено груповий захід на тему: «Здоровий спосіб життя. Вплив шкідливих звичок на здоров’я людини», з метою профілактики шкідливих звичок, підвищення рівня інформованості про вплив шкідливих звичок на здоров’я людини, а також про наслідки, які виникаютьпри вживанні тютюнових виробів, алкогольних напоїв та наркотичних речовин.

  З учасниками заходу переглянуто відеоролики до поданої теми з подальшим обговоренням , проведено анкетування, обговорення статистичних даних.

  Захід підготували і провели фахівці із соціальної роботиПіщанського РЦСССДМ: Редько Тетяна Анатоліївна і Токарчук Людмила Олександрівна, запрошені старший інспектор Піщанського РС КВІ Полякова Інна Анатоліївна та фахівець Піщанського РС КВІ Антоненко Лариса Вікторівна. Участь прийняли умовно-засуджені особи, серед яких був один неповнолітній. Всі учасники отримали буклети ЦСССДМ: «Здоровий спосіб життя - це для тебе», «Обирай життя без алкоголю», «Обирай життя без тютюну».

  Фахівець із соціальної роботи
Тетяна РЕДЬКО  


 
Профілактична робота з умовнозасудженими


 
Переглядів: 201 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar