Головна » 2016 » Лютий » 4 » Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг

Це та інші питання розглядали на нараді з сільськими, селищними головами, секретарями сільських, селищних рад 3 лютого 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Д. Денисова.

Керівник апарату райдержадміністрації Л. Ратушняк зупинилась на питанні змін, внесених Законом України №888 від 10 грудня 2015 року в частині повноважень органів місцевого самоврядування та основних заходах, які потрібно здійснити для передачі картотек реєстрації місця проживання фізичних осіб. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Шаргородський Є.В. довів до відома присутніх інформацію про порядок прийому сільськими, селищними радами електронної бази відділу державного реєстру виборців після прийняття нормативно-правових актів.

Директор районного центру зайнятості Тимчак А.Г. інформував про організацію оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру в 2016 році. Інспектор відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Аржанович В.П. повідомила, що з 11 лютого цього року стартує обласний конкурс по лінії житлово-комунального господарства з тематикою будівництво, реконструкція систем водозабезпечення. З інформацією про пільгові перевезення ознайомив голова правління ПрАТ «Піщанське АТП-10540» Тарнаруцький В.В.

За підсумками наради прийнято протокол доручень голови РДА.

Переглядів: 76 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0