Головна » 2015 » Листопад » 6 » Податкова інформує
Податкова інформує

З початку року на Піщанщині до бюджету перераховано 36824,2 тис. грн. ЄСВ

Протягом січня – жовтня поточного року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Піщанському відділенні Крижопільської ОДПІ, поповнили бюджет за рахунок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 4248,6 тис. гривень більше нормативу. Керівник Піщанського відділення Крижопільської ОДПІ Ніна Босовська нагадує, що на веб – порталі ДФС України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва. Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

На обороноздатність української армії зібрано 2015,5 тис. гривень

У жовтні до бюджету перераховано 226,4 тис. гривень військового збору. За словами начальника Піщанського відділення Крижопільської ОДПІ Ніни Босовської, фактичні надходження військового збору цього року на 529,3 тис. гривень перевищують очікувані показники. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців та інших податкових агентів, які зобов’язанні перераховувати з доходів фізичних осіб визначені півтора відсотка на потреби армії. Сплата військового збору спрямована на фінансування антитерористичної операції та реформування Збройних Сил України, тому кожна сплачена гривня – це особиста допомога кожного громадянина воїнам, які захищають Батьківщину. Ніна Петрівна нагадує, що справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Реквізити для сплати військового збору розміщенні на суб – сайті ГУ ДФС у Вінницькій області в розділі «Бюджетні рахунки».

Бізнес - спільнота Піщанського району сплатила 2,7 млн. грн. податку на прибуток

Як повідомила заступник начальника Крижопільської ОДПІ-начальник Піщанського відділення Ніна Босовська протягом січня - жовтня 2015 року платники Крижопільської ОДПІ сплатили до зведеного бюджету України 2,7 млн. грн. податку на прибуток, у тому числі до державного бюджету – 2,4 млн. гривень. Довідково: з 1 січня 2015 року розширено джерела наповнення місцевих бюджетів. Згідно зі змінами, внесеними до Бюджетного та Податкового кодексів України з 2015 року, 10% надходжень податку на прибуток залишається на місцях, а також, як і раніше, до місцевих бюджетів находить 100% податку на прибуток підприємств комунальної форми власності. Звертаємо увагу, що Законом України від 17.07.2015р.№ 652-VIII «Про внесення змін до ПКУ щодо оподаткування неприбуткових організацій» п.57.1 ст.57 ПКУ доповнено абзацом, а саме: «Платник податку, який за підсумками першого кварталу (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового року) не отримав прибуток або отримав збиток, має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року та не сплачувати авансові внески: 1) за підсумками першого кварталу – з червня – грудня звітного (податкового року) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року; 2) за півріччя – з вересня – грудня звітного (податкового) року та січня – травня наступного звітного (податкового) року; 3) за три квартали – з грудня звітного (податкового) року та січня –травня наступного звітного (податкового) року». Так як положення цього Закону набрали чинності 13 серпня п.р., а граничний термін подання декларації за півріччя 2015 року настав 9 серпня 2015 року, то платники податку на прибуток мають право скористатися зазначеною нормою Кодексу лише за підсумками трьох кварталів 2015 року. Платники податку на прибуток, які сплачують авансові внески за результатами 2014 року та за підсумками трьох кварталів 2015 року, не отримали прибуток або отримали збиток, мають право подати податкову декларацію за III квартали 2015 року та припинити сплату авансових внесків з грудня 2015 по травень 2016 року. Роз’яснення щодо застосування вище вказаних норм викладені в листі ДФС України від 21.10.2015 р. №38881/7/99-99-02-01-17 «Про подання податкової декларації з податку на прибуток у разі неотримання прибутку або отримання збитку», з яким можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС.

Заступник начальника Крижопільської ОДПІ,
  начальник Піщанського відділення