Головна » 2015 » Грудень » 1 » Очільник Вінниччини Валерій Коровій зберігає лідерство
Очільник Вінниччини Валерій Коровій зберігає лідерство

Очільник Вінниччини Валерій Коровій зберігає лідерство серед губернаторів України

Відповідно до рейтингу губернаторів, який підготувало видання "Деловая столица" за підсумками трьох кварталів 2015 року, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій займає перше місце.

Посаду голови ОДА він отримав в кінці лютого поточного року. За підсумками півріччя Валерій Коровій теж був лідером рейтингу, набравши 94,5 бала. Тепер у нього 82 бали, а його відрив від найближчого переслідувача скоротився з 27,5 до 8,5 бала.

Значну роль зіграли непогані соціально-економічні показники Вінниччини .

Зокрема, за підсумками січня-вересня Вінницька область отримала найменше скорочення обсягів експорту товарів і послуг - падіння склало всього 2,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (у більшості регіонів експорт впав більш ніж на 20%). При цьому експорт продукції АПК зріс майже на третину - на 31,1%. За динамікою промисловості за три квартали область на другому місці - зростання на 9,2%. Також вона увійшла до п'ятірки кращих по динаміці сільського господарства та сфери послуг, посіла третє місце серед регіонів з найнижчим рівнем заборгованості місцевих бюджетів перед підприємствами ЖКГ, найнижчими темпами інфляції і, що було особливо важливо перед виборами, найменшим падінням реальних зарплат. З іншого боку, ні за одним критерієм Вінниччина не потрапила не тільки в трійку або п'ятірку, але навіть у дев'ятку найгірших регіонів. Це теж досягнення Валерія Коровія.

Переглядів: 99 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0