Головна » 2015 » Жовтень » 6 » Обов’язок влади – забезпечити бездоганне проведення місцевих виборів
03:54
Обов’язок влади – забезпечити бездоганне проведення місцевих виборів

  Обов’язок влади – забезпечити бездоганне проведення місцевих виборів, заявив Президент на нараді з головами обласних державних адміністрацій

  У Всеукраїнській нараді, яка відбулась вчора, 5 жовтня, взяв участь голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

  Петро Порошенко наголосив: «Кожному з вас виборці на місцях дадуть свою оцінку, і зрозуміло, що ви хвилюєтеся і переживаєте. Це природно. Але політична конкуренція має бути чесною, і в цій конкуренції ваші посади не дають вам жодних переваг», – наголосив Президент. При цьому Глава держави зауважив, що не мав заперечень проти участі голів ОДА у місцевих виборах. «Більше того, я це вітаю, бо це – тест, це перевірка на довіру людей до влади».

  Очільник Вінниччини неодноразово наголошував на тому, що запорукою збереження злагоди на Вінниччині може виступити тільки чесна конкуренція на місцевих виборах .

  Під час наради з головами ОДА, Глава держави наголосив, що вибори мають пройти на такому ж високому рівні, як було проведено президентську та парламентську кампанії.

  Він також зазначив, що є декілька областей, в яких з тих чи інших причин не реєструють партії, які претендують на статус опозиційних, Президент особливо підкреслив: «Право політичних сил брати участь у виборчому процесі має бути надійно захищене, в тому числі і мною, як Президентом».

  Глава держави привернув увагу до особливості, адже вперше в місцевих виборах в Україні бере участь така кількість міжнародних спостерігачів, в тому числі – делегації від Парламентської Асамблеї Ради Європи, ОБСЄ, Європарламенту. Президент доручив головам ОДА налагодити ефективну взаємодію з міжнародними спостерігачами та забезпечити швидку реакцію влади, правоохоронних органів на звернення спостерігачів. 
Переглядів: 150 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar