Головна » 2016 » Січень » 11 » Не пропустіть, дізнайтеся про зміни в оподаткуванні
Не пропустіть, дізнайтеся про зміни в оподаткуванні

Новий 2016 рік приніс всім платникам податків багато нововведень по адмініструванню багатьох податків і зборів, найбільше змін внесено по податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість, ПДФО, податку на майно, єдиному та акцизному податку, інших податках і зборах. Шановні платники податків, запрошуємо прийняти участь у інформаційно-консультативному семінарі, який відбудеться в актовій залі Крижопільської ОДПІ 22 січня 2016 року на тему: «Про зміни податкового законодавства з 01.01.2016 р.». Початок семінару о 10 годині 00 хв. Довідки за тел. 2-68-19.

Стартувала деклараційна кампанія – 2016

Крижопільська ОДПІ нагадує про початок кампанії декларування доходів громадян отриманих в 2015 році. Цьогорічні доходи та майновий стан громадянам потрібно буде декларувати за новою формою декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну від 02.10.2015 №859 та зареєстрована у Мін’юсті 26.10.2015 за №1298/27743. Окрім того наказ №859 містить Інструкцію щодо її заповнення. Слід звернути увагу, що при заповненні нової форми звітності платники декларуватимуть доходи та розраховуватимуть податкове зобов’язання не лише з податку на доходи фізичних осіб, але й з військового збору. Нагадаємо, що обов’язок щодо подання декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2015 році, передбачений для тих громадян, які отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, але з яких податок не утримувався. Зокрема до таких доходів можна віднести: - доходи від осіб, які не є податковими агентами;
  - доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;
  - дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);
  - інвестиційний прибуток; - вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна;
  - іноземні доходи.

Також, обов’язкове подання декларації у разі отримання громадянином доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород від двох і більше податкових агентів тощо. Податкова декларація за 2015 рік подається до 1 травня 2016 року. Щодо права на податкову знижку, то скористатися ним зможуть громадяни упродовж усього 2016 року. Звертаємо увагу, що подати декларацію можна на паперових носіях, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або в електронному вигляді через інформаційний портал державної фіскальної служби України з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису. Додамо, на офіційному веб-порталі ДФС України www.sfs.gov.ua платники мають можливість скористатися електронним сервісом „Декларування та допомога он-лайн” або електронним сервісом „Електронний кабінет платника податків” та за допомогою детальних інструкцій та підказок заповнити декларацію з необхідними додатками та відправити документ он-лайн. Довідково повідомляємо, що Державною фіскальною службою України з метою покращення податкової культури, підвищення рівня обслуговування платників та у зв’язку із запровадженням нової форми декларації затверджені Методичні рекомендації щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи і провадиться доопрацювання сервісу „Декларування та допомога он-лайн”

Переглядів: 100 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0