Головна » 2015 » Листопад » 20 » Навчальні поїздки до Республіки Польща
15:07
Навчальні поїздки до Республіки Польща

  Інформуємо Вас про те, що фонд «Відкрий Україну» у партнерстві з польською Фундацією «Інститут східноєвропейських досліджень» запрошують до участі в серії навчальних поїздок до Республіки Польща з метою обміну досвідом у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку.

  Планується організація 3 навчальних поїздок тривалістю до 5-ти днів кожна. Перша поїздка запланована попередньо на 21 – 26 січня 2016 року в м.Лодзь (Польща).

  До участі у навчальних поїздках запрошуються представники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, державні службовці, активісти громадських організацій, дослідники та експерти, представники асоціацій місцевого розвитку та органів місцевого самоврядування, журналісти регіональних ЗМІ.

  Організатори покривають усі витрати, пов’язані з навчальною поїздкою (проїзд, проживання та харчування під час перебування в Польщі), окрім витрат на страхування, а також витрат, пов’язаних із отриманням віз.

  Вимогою до учасників є наявність діючого закордонного паспорта, бажана також наявність Шенгенської візи. В разі відсутності візи організатори нададуть листи – запрошення та сприятимуть пришвидшенню процедури отримання візи в польських консульствах (учасники подабть документи самостійно).

  Для участі у поїздці потрібно заповнити аплікаційну форму до 18.00 2 грудня 2015 року за наступним посиланням http://goo.gl/forms/snTdeHCg5P. Результати відбору учасників поїздки будуть оголошені до 7-го грудня 2015 року.
 
Переглядів: 138 | Додав: dima | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar