Головна » 2016 » Лютий » 10 » І Всеукраїнський пісенний Фестиваль-конкурс «Золотий птах»
І Всеукраїнський пісенний Фестиваль-конкурс «Золотий птах»

І Всеукраїнський пісенний Фестиваль-конкурс «Золотий птах» запрошує до участі дітей та молодь з обмеженими можливостями

З метою створення платформи для реалізації пісенних талантів дітей та молоді з функціональними можливостями, сприяння їх самоствердженню та інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами, 26-27 травня 2016 року у м.Вінниця відбудеться фестиваль-конкурс «Золотий птах».

Організаторами Фестивалю-конкурсу виступають громадська організація «Центр «Культурна cтратегія - ХХІ», торгова марка «RUTA» та культурний центр «Галерея - ХХІ». Цей соціальний проект підтримує Міністерство культури України.

Переможці конкурсу представлятимуть Україну на ювілейному ХХ Міжнародному пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» у липні 2016 року, який організовує Фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIDUS» (Республіка Польща). Почесним гостем фестивалю буде сам Папа Римський Франциск.

Всю додаткову інформацію можна отримати на www.intershik.comgaleery або за телефонами: (0432) 65-65-92, (063)170-44-80, e-mail: art-shik@ukr.net

Переглядів: 127 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0