Головна » 2015 » Грудень » 31 » Допомога Піщанців в оборону східних рубежів держави
Допомога Піщанців в оборону східних рубежів держави

До Піщанської райдержадміністрації з листом про надання матеріальної допомоги для облаштування ВОП (блок поста) звернувся командир 3-го окремого мотопіхотного батальйону 24 механізованої бригади військової частини підполковник Заіченко К.В. Даний батальйон в даний час перебуває в Луганській області. Там же проходить службу мобілізований в липні 2015 року наш земляк, житель смт.Піщанка - Онуфрійчук Іван Михайлович.

Голова райдержадміністрації П. Десятник, який завжди небайдуже і з глибоким переживанням переймається за долю і життя наших Піщанських Героїв, звернувся по допомогу до підприємців району.

В переддень Новорічних і Різдвяних свят директор ПП «Пухнюк В.М.» (оптова база) Володимир Миколайович Пухнюк та Олена Миколаївна на довіреному підприємстві організували благодійну акцію по збору коштів для закупівлі зимового одягу і взуття для особового складу батальйону. Володимир Миколайович особисто зв’язався з командиром військової частини, взявши координати місця дислокації батальйону, об’єм робіт по будівництву та надав матеріальну допомогу для облаштування і зміцнення блокпоста на суму 9500 гривень, а саме: кабель електричний – 350 м., мішки – 240 шт., плівка чорного кольору – 150 м., цвяхи, набір інструментів, посуд та інше. Ця допомога є вагомим внеском у справу зміцнення обороноздатності країни та підтримки учасників антитерористичної операції.

Бажаємо вам, щоб всі добрі справи, які ви робите на користь добра і милосердя поверталися до вас сторицею.

Переглядів: 137 | Додав: dima | Рейтинг: 0.0/0