Головна » 2015 » Листопад » 20 » До Дня Гідності та Свободи
До Дня Гідності та Свободи

«З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, згідно з указом Президента України Петра Порошенка «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року відзначається свято – День Гідності та Свободи» - такими словами відкрив урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи голова смт.Піщанка Петро Гройсман.

Жителі селища зібралися згадати події Революції Гідності та вшанувати пам’ять Небесної сотні й усіх загиблих під час масових акцій протесту у листопаді 2013 – лютому 2014 року.

«21 листопада назавжди увійшло в історію нашої країни важливим державним святом. Впевнений, що цей історичний день сьогодні має велике значення для всієї України. Ми маємо нагоду продемонструвати нашу справжню любов до своєї рідної країни, прагнення до свободи та незалежності. День Гідності та Свободи має зближувати і об'єднувати нас» - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Денисов. Також з словами вітання виступили заступник голови районної ради Володимир Міщенко, протоієрей Свято – Успенського Храму смт.Піщанка Віктор Криворучко.

По завершенню мітингу присутні поклали квіти на знак вшанування пам’яті загиблих на Євромайдані та запалили свічки, як символ вічного життя тих, хто виборював гідність та свободу України.

Протягом 20-23 листопада 2015 року в населених пунктах району відбудуться тематичні та меморіальні заходи; в бібліотеках діють виставки «Моя земля – земля моїх батьків», «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави», «Україна – країна гідності і свободи»; в загальноосвітніх школах провели єдину класну годину «Провісники гідності», відбулися виховні години, бесіди.

До Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 191 | Додав: dima | Рейтинг: 1.0/1