Шановні жителі та гості Піщанського району!


Голова Піщанської районної державної адміністрації - Десятник Петро Петрович  Щиро запрошую Вас відвідати офіційний сайт Піщанської районної державної адміністрації Вінницької області!

  Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про район, актуальні новини з життя територіальних громад Піщанського району, зможете залишати відгуки і коментарі.

  Переконаний, що Ви всіляко долучатиметеся до втілення реформ і змін у нашому районі, адже лише спільна ініціативність і відповідальність кожного з нас може дати вагомі результати у майбутньому.

  Наші жителі гордяться своїм районом, люблять його, шанують традиції, примножують успіхи, докладають максимум зусиль для розвитку духовних та матеріальних надбань, прагнуть бачити його розвинутим, гарним і квітучим.

  Цей сайт покликаний поповнити Вашу поінформованість про Піщанський район, утвердити прозорість і відкритість діяльності органів влади. Нашим жителям має бути відома і зрозуміла діяльність керівництва. Ми завжди готові вислухати всі зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь громадам.

  Ласкаво просимо!

  З повагою,

  Голова Піщанської районної
  державної адміністрації
Десятник Петро Петрович