Розпорядження Піщанської РДА
2015 рік
№ 001 - 178


1. Розпорядження № 1 Про внесення змін до тимчасового розпису районного бюджету на І квартал 2015 року (Скачати)
2. Розпорядження № 2 Про відзначення у 2015 році Дня Соборності України (Скачати)
3. Розпорядження № 3 Про створення позаштатної комісії з питань військово-лікарської експертизи Крижопільсько-Піщанського об'єднаного районного військового комісаріату (Скачати)
4. Розпорядження № 4 Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Вайсом Богданом Васильовичем, 06.12.2002 року народження (Скачати)
5. Розпорядження № 5 Про припинення опіки над Вайсом Богданом Васильовичем, 06.12.2002 року народження (Скачати)
6. Розпорядження № 6 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.12.2012 року №378 «Про встановлення статусу дитини позбавленої батьківського піклування малолітньому Гуць О.В., 2006 р.н.» (Скачати)
7. Розпорядження № 7 Про затвердження Програми відзначення в районі державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшанування кращих виробничників, проведення інших культурних заходів на 2015 рік (Скачати)
8. Розпорядження № 8 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Гонорівської , Дмитрашківської та Студенянської сільських рад (Скачати)
9. Розпорядження № 9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину за законом на території Студенянської сільської ради (Скачати)
10. Розпорядження № 10 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чорноминської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
11. Розпорядження № 11 Про формульний розрахунок видатків на дошкільну освіту району на 2015 рік , що будуть здійснюватись за рахунок передачі іншої субвенції з районного до місцевих бюджетів (Скачати)
12. Розпорядження № 12 Про затвердження Районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді Піщанського району на 2015-2020 роки (Скачати)
13. Розпорядження № 13 Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти Піщанського району на 2015-2018 роки (Скачати)
14. Розпорядження № 14 Про схвалення проекту рішення районної Ради «Про районний бюджет на 2015 рік» (Скачати)
15. Розпорядження № 15 Про районну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік (Скачати)
16. Розпорядження № 16 Про надання в оренду ФГ «Гейзер 9» земельних ділянок із земель не витребуваних земельних часток (паїв) на території Ставківської сільської ради (Скачати)
17. Розпорядження № 17 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Болганської сільської ради (Скачати)
18. Розпорядження № 18 Про індексацію нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь Піщанського району (Скачати)
19. Розпорядження № 19 Про затвердження Програми розвитку матеріально-технічної бази кіномережі Піщанського району на 2015 рік (Скачати)
20. Розпорядження № 20 Про затвердження нового складу спостережної комісії при районній державній адміністрації (Скачати)
21. Розпорядження № 21 Про організацію підготовки до наступної черги часткової мобілізації (Скачати)
22. Розпорядження № 22 Про Порядок розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання (Скачати)
23. Розпорядження № 23 Про визначення завдань щодо підготовки та проведення 4-ї хвилі мобілізаційного розгортання (Скачати)
24. Розпорядження № 24 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину на території Болганської та Яворівської сільських рад (Скачати)
25. Розпорядження № 25 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Болганської та Яворівської сільських рад (Скачати)
26. Розпорядження № 26 Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (Скачати)
27. Розпорядження № 27 Про делегування команди для участі в спортивних змаганнях (Скачати)
28. Розпорядження № 28 Про комісію з визначення кандидатур абітурієнтів, студентів для направлення на навчання за рахунок коштів районного бюджету до Вінницького Національного медичного університету ім.М.І.Пирогова (Скачати)
29. Розпорядження № 29 Про виділення громадянину Дідур В.М. земельної частки (пай) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої на території Піщанської селищної ради (Скачати)
30. Розпорядження № 30 Про виділення громадянці Дідур Л.С. земельної частки (пай) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої на території Піщанської селищної ради (Скачати)
31. Розпорядження № 31 Про виділення громадянину Горох М.А. земельної частки (пай) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої на території Піщанської селищної ради (Скачати)
32. Розпорядження № 32 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Піщанської селищної ради (Скачати)
33. Розпорядження № 33 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Гонорівської та Дмитрашківської сільських рад (Скачати)
34. Розпорядження № 34 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
35. Розпорядження № 35 Про затвердження розрахункової вартості ритуальних послуг на здійснення витрат, пов’язаних із похованням померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни (Скачати)
36. Розпорядження № 36 Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в установах району (Скачати)
37. Розпорядження № 37 Про невідкладні заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, області та району, оперативного реагування на виклики та загрози національній безпеці України (Скачати)
38. Розпорядження № 38 Про встановлення форми надання пільг на тверде побутове паливо та скраплений балонний газ окремим категоріям громадян в Піщанському районі в 2015 році (Скачати)
39. Розпорядження № 39 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на лютий 2015 року (Скачати)
40. Розпорядження № 40 Про внесення змін до Статуту Піщанської дитячої музичної школи (Скачати)
41. Розпорядження № 41 Про встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Мішкой Софії Ельдарівні, 31.10.2011 року народження (Скачати)
42. Розпорядження № 42 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Піщанської селищної ради (Скачати)
43. Розпорядження № 43 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чорноминської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
44. Розпорядження № 44 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
45. Розпорядження № 45 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину на території Болганської та Студенянської сільських рад (Скачати)
46. Розпорядження № 46 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради (Скачати)
47. Розпорядження № 47 Про виділення громадянину Максимову М.В. земельних часток (паїв) земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих на території Кукулівської сільської ради (Скачати)
48. Розпорядження № 48 Про порядок використання коштів районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2015 рік (Скачати)
49. Розпорядження № 49 Про встановлення режиму підвищеної готовності (Скачати)
50. Розпорядження № 50 Про проведення перевірок (Скачати)
51. Розпорядження № 51 Про утворення мобільної групи для забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури регіону (Скачати)
52. Розпорядження № 52 Про проведення заходів з нагоди 69-ї річниці від дня народження Олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської в період лютий – березень 2015 року (Скачати)
53. Розпорядження № 53 Про районну програму підтримки малозабезпечених верств населення на 2015 рік (Скачати)
54. Розпорядження № 54 Про утворення мобільних груп по координації дій в районі при виникненні надзвичайних ситуацій (Скачати)
55. Розпорядження № 55 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.12. 2011 року № 25 « Про надання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СВКП «Піщанський» на території Піщанської селищної ради» (Скачати)
56. Розпорядження № 56 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Миролюбівської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
57. Розпорядження № 57 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
58. Розпорядження № 58 Про проведення районного конкурсу читців «Кобзар і Україна» (Скачати)
59. Розпорядження № 59 Про встановлення карантинних обмежень по захворюванню на сказ (Скачати)
60. Розпорядження № 60 Про делегування команд для участі в спортивних змаганнях (Скачати)
61. Розпорядження № 61 Про відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан (Скачати)
62. Розпорядження № 62 Про оголошення Днів жалоби у Піщанському районі (Скачати)
63. Розпорядження № 63 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
64. Розпорядження № 64 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської, Студенянської сільських рад та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
65. Розпорядження № 65 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
66. Розпорядження № 66 Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні (Скачати)
67. Розпорядження № 67 Про надання дозволу Турському П.А. на відчуження квартири та надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири Коваль Т. А. та Коваль С. В. від імені їхніх дітей Коваль С. С. та Коваль Д. С. (Скачати)
68. Розпорядження № 68 Про виділення кабінетів для центру надання адміністративних послуг Піщанської районної державної адміністрації (Скачати)
69. Розпорядження № 69 Про встановлення статусу дітей-сиріт Рудику Назару Романовичу, 27.10.2005 року народження та Рудику Богдану Романовичу, 15.09.2009 року народження (Скачати)
70. Розпорядження № 70 Про відзначення в районі у 2015 році Міжнародного жіночого дня (Скачати)
71. Розпорядження № 71 Про утворення оперативної групи для виявлення причин погіршення обстановки та підготовки пропозицій щодо її нормалізації (Скачати)
72. Розпорядження № 72 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Миролюбівської сільської ради (Скачати)
73. Розпорядження № 73 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської, Гонорівської сільських рад та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
74. Розпорядження № 74 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
75. Розпорядження № 75 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на березень 2015 року (Скачати)
76. Розпорядження № 76 Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Скачати)
77. Розпорядження № 77 Про проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2015 році (Скачати)
78. Розпорядження № 78 Про проведення профілактичних рейдів, щодо попередження, виявлення та припинення вживання спиртних напоїв неповнолітніми у нічних закладах відпочинку (Скачати)
79. Розпорядження № 79 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно ухвали Піщанського районного суду на території Рудницької сільської ради (Скачати)
80. Розпорядження № 80 «Про проведення в районні Обласної мобільної фотовиставки «Я пишаюсь. Я - батько!» (Скачати)
81. Розпорядження № 81 Про затвердження плану дій з впровадження в районі Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2015 році (Скачати)
82. Розпорядження № 82 Про проведення службового розслідування (Скачати)
83. Розпорядження № 83 Про чергування 07 — 09 березня 2015 року (Скачати)
84. Розпорядження № 84 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про спадщину за законом на території Болганської сільської ради (Скачати)
85. Розпорядження № 85 Про виділення земельних часток (паїв) земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих на території Кукулівської сільської ради (Скачати)
86. Розпорядження № 86 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської, Студенянської сільських рад та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
87. Розпорядження № 87 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015році в районі» (Скачати)
88. Розпорядження № 88 Про встановлення опіки над Мішкой Софією Ельдарівною, 31.10.2011 року народження (Скачати)
89. Розпорядження № 89 Про делегування команди для участі в спортивних змаганнях (Скачати)
90. Розпорядження № 90 Про відзначення в районі 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського (Скачати)
91. Розпорядження № 91 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2015р. №82 «Про проведення службового розслідування» (Скачати)
92. Розпорядження № 92 Про проведення в районній державній адміністрації щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань (Скачати)
93. Розпорядження № 93 Про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку (Скачати)
94. Розпорядження № 94 Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району (Скачати)
95. Розпорядження № 95 Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (Скачати)
96. Розпорядження № 96 Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» (Скачати)
97. Розпорядження № 97 Про проведення спортивно-масових заходів з нагоди відзначення 70 - ї річниці від Дня Перемоги (Скачати)
98. Розпорядження № 98 Про встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Чвалюк Дарії Олегівні, 30.03.2012 року народження (Скачати)
99. Розпорядження № 99 Про упорядкування структури районної державної адміністрації (Скачати)
100. Розпорядження № 100 Про встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Бунічу Леоніду Анатолійовичу, 22.06.2006 року народження (Скачати)
101. Розпорядження № 101 Про відзначення в районі 71-ї річниці визволення Вінниччини від нацистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (Скачати)
102. Розпорядження № 102 Про відзначення у 2015 році Дня визволення Піщанського району від фашистських загарбників (Скачати)
103. Розпорядження № 103 Про невідкладні заходи щодо зміцнення обороноздатності держави та району, оперативного реагування на виклики та загрози національній безпеці України (Скачати)
104. Розпорядження № 104 Про виділення земельної частки (пай) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих на території Студенянської сільської ради (Скачати)
105. Розпорядження № 105 Про затвердження технічних документацій із землеустрою ... (Скачати)
106. Розпорядження № 106 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Яворівської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
107. Розпорядження № 107 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
108. Розпорядження № 108 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Миролюбівської сільської ради (Скачати)
109. Розпорядження № 109 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про спадщину за законом на території Болганської сільської ради (Скачати)
110. Розпорядження № 110 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Болганської сільської ради (Скачати)
111. Розпорядження № 111 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Городищенської сільської ради (Скачати)
112. Розпорядження № 112 Про проведення інвентаризації автомобілів (Скачати)
113. Розпорядження № 113 Про надання права підпису на фінансових документах (Скачати)
114. Розпорядження № 114 Про соціальний супровід, організацію реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим (Скачати)
115. Розпорядження № 115 Про встановлення опіки над Чвалюк Дарією Олегівною, 30.03.2012 року народження (Скачати)
116. Розпорядження № 116 Про утворення громадської ради При Піщанській районній державній адміністрації (Скачати)
117. Розпорядження № 117 Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (Скачати)
118. Розпорядження № 118 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
119. Розпорядження № 119 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку (Скачати)
120. Розпорядження № 120 Про завершення опалювального сезону 2014 – 2015 років (Скачати)
121. Розпорядження № 121 Про проведення районного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» (Скачати)
122. Розпорядження № 122 Про внесення змін до штатного розпису районної державної адміністрації (Скачати)
123. Розпорядження № 123 Про проведення тематичного вечора «Проводжала мати сина у солдати» (Скачати)
124. Розпорядження № 124 Про безоплатну передачу комп’ютерної техніки (Скачати)
125. Розпорядження № 125 «Про організацію та проведення районного етапу Х Всеукраїнської акції «Серце до серця» «Врятуй життя дитини» з метою закупівлі реанімаційного обладнання» (Скачати)
126. Розпорядження № 126 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Миролюбівської сільської ради (Скачати)
127. Розпорядження № 127 Про план роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2015 року (Скачати)
128. Розпорядження № 128 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на квітень 2015 року (Скачати)
129. Розпорядження № 129 Про встановлення статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, Войт Василю Андрійовичу, 10.01.2011 року народження та Войт Христині Андріївні, 16.03.2013 року народження (Скачати)
130. Розпорядження № 130 Про внесення змін до складу районної евакуаційної комісії (Скачати)
131. Розпорядження № 131 Про створення районної комісії з перевірки внутрішньо переміщених осіб за фактичним місцем їх проживання (Скачати)
132. Розпорядження № 132 Про делегування команди для участі в спортивних змаганнях (Скачати)
133. Розпорядження № 133 Про чергування 11-13 квітня 2015 року (Скачати)
134. Розпорядження № 134 Про зняття карантинних обмежень по захворюванню на сказ (Скачати)
135. Розпорядження № 135 Про розвиток й удосконалення цивільного захисту району у 2015 році та основні завдання з його підготовки (Скачати)
136. Розпорядження № 136 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської та Гонорівської сільських рад та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
137. Розпорядження № 137 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно рішення Піщанського районного суду на території Городищенської,Миролюбівської та Студенянської сільських рад (Скачати)
138. Розпорядження № 138 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про спадщину за законом на території Студенянської та Яворівської сільських рад (Скачати)
139. Розпорядження № 139 Про виділення громадянину Павленко В.В. земельної частки (пай) земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої на території Гонорівської сільської ради (Скачати)
140. Розпорядження № 140 Про встановлення на 2015 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації (Скачати)
141. Розпорядження № 141 Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (Скачати)
142. Розпорядження № 142 Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (Скачати)
143. Розпорядження № 143 Про встановлення опіки над Бунічем Леонідом Анатолійовичем, 22.06.2006 року народження (Скачати)
144. Розпорядження № 144 Про відзначення в Піщанському районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни (Скачати)
145. Розпорядження № 145 Про відзначення в Піщанському районі Дня чорнобильської трагедії (Скачати)
146. Розпорядження № 146 Про проведення в районі Тижня охорони праці (Скачати)
147. Розпорядження № 147 Про підготовку і проведення ХХІІІ районного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе» (Скачати)
148. Розпорядження № 148 Про внесення змін до районного бюджету (Скачати)
149. Розпорядження № 149 Про чергування 1-4, 9-11 травня 2015 року (Скачати)
150. Розпорядження № 150 Про встановлення статусу дітей-сиріт Крижановській Аліні Вадимівні, 31.05.2008 року народження та Крижановському Максиму Вадимовичу, 22.02.2011 року народження (Скачати)
151. Розпорядження № 151 Про склад комісії у справах альтернативної (невійськової) служби (Скачати)
152. Розпорядження № 152 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради (Скачати)
153. Розпорядження № 153 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
154. Розпорядження № 154 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину за законом та рішень Піщанського районного суду на території Дмитрашківської та Яворівської сільських рад (Скачати)
155. Розпорядження № 155 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) згідно свідоцтва про право на спадщину за законом та рішень Піщанського районного суду на території Миролюбівської та Рудницької сільських рад (Скачати)
156. Розпорядження № 156 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради та видачу документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки (Скачати)
157. Розпорядження № 157 Про утворення районної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад області (Скачати)
158. Розпорядження № 158 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на травень 2015 року (Скачати)
159. Розпорядження № 159 Про затвердження Порядків фінансування видатків районного бюджету (Скачати)
160. Розпорядження № 160 Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району, що розташоване за адресою по вул.Леніна, 36 (Скачати)
161. Розпорядження № 161 Про проведення огляд-конкурсу пожежної техніки Піщанського району (Скачати)
162. Розпорядження № 162 Про організацію та проведення заходів з нагоди Міжнародного дня сім’ї (Скачати)
163. Розпорядження № 163 Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги головою райдержадміністрації (Скачати)
164. Розпорядження № 164 Про оптимізацію діяльності колегіальних (дорадчих) органів райдержадміністрації у соціально-гуманітарній сфері (Скачати)
165. Розпорядження № 165 Про організацію оздоровлення дітей Піщанського району влітку 2015 року (Скачати)
166. Розпорядження № 166 Про делегування команди для участі в спортивних змаганнях (Скачати)
167. Розпорядження № 167 Про призначення відповідального за стан військового обліку і бронювання військовозобов’язаних (Скачати)
168. Розпорядження № 168 Про затвердження технічної документацій із землеустрою ... (Скачати)
169. Розпорядження № 169 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій ... (Скачати)
170. Розпорядження № 170 Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій ... (Скачати)
171. Розпорядження № 171 Про внесення змін до складу Комісії з питань надання підтримки учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (Скачати)
172. Розпорядження № 172 Про внесення змін в структуру районної державної адміністрації (Скачати)
173. Розпорядження № 173 Про надання дозволу на укладення договору дарування житла (Скачати)
174. Розпорядження № 174 Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки шляхом його розірвання за згодою сторін (Скачати)
175. Розпорядження № 175 Про внесення змін до штатного розпису районної державної адміністрації (Скачати)
176. Розпорядження № 176 Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району (Скачати)
177. Розпорядження № 177 Про надання одноразової грошової допомоги cім’ї загиблого учасника антитерористичної операції Добрання А.Д. (Скачати)
178. Розпорядження № 178 Про відзначення Дня Європи (Скачати)